عضویت در کلوپ اَبَراِنسان ها

بزرگترین کشف تاریخ

دانشمندان بزرگ طی صدسال اخیر به اکتشافات مهمی در زمینه فیزیک کوانتوم و علم ذرات دست پیدا کردن به طوری که اونها تونستند تمام ذرات رو تا ریز ترین حد خودش بشکافن و بعد به این نتیجه رسیدن تمام دانشمندان قبل از خودشون که نظرشون بر این بود که اتم کوچکترین ذره هر مادس اشتباه میکردند!اونها متوجه شدند حتی اتم هم از ذرات بسیار کوچکی به نام الکترون و نوترون و پروتون تشکیل شده که اونها در مداری مشخص به دور هسته اتم در حال چرخش هستند.آموزش قانون جذب این کشف بسیاری مهمی بود اما تمام ماجرا نبود! چند سال بعد ازکشف الکترون و نوترون و بعد از انجام میلیون ها آزمایش در سراسر دنیا دانشمندان به این نتیجه رسیدند که حتی همون ذرات تشکیل دهنده اتم(الکترون- نوترون) هم از ذرات کوچکتری تشکیل شدند! اون ها بعد از شکافتن الکترون و نوترون با دستگاه های فوق پیشرفته به نتیجه ای رسیدند که کل دنیا رو شوکه کرد! البته شاید شما رو زیاد شوکه نکرده باشه چون شاید این خبر رو نشنیده باشید و اصلا براتون مهم هم نبوده باشه اما این موضوع کشف و جهش بسیار بسیار بزرگی محسوب میشد! اون ها به انرژی رسیدند! با مطالعه بیشتر در مورد اتم به این نتیجه رسیدند که حتی الکترون و نوترون هم از ذرات ریز تری به نام کوانتوم تشکیل شدند و جنس این کوانتوم «ریسمان» چیزی نیست جز انرژی! تمام عالم از انرژی به وجود اومده. تمام عالم! حتی شمایی که داری این متن رو میخونی هم از انرژی تشکیل شدی و جسم تو در ریز ترین حد خودش از جنس انرژیه ! میز، موبایل، کتاب، درخت ها، زمین، آب، نسان ها و همه و همه از انرژی تشکیل شدیم و صحبت اصلی من از این به بعد قراره شروع بشه!
طی چند سال اخیر با انتشار کتاب راز مبحثی به نام قانون جذب بر سر زبون ها افتاد. استادان زیادی در این مستند و کتاب حضور داشتند و تمام اونها از قدرت افکار و قانونی به نام قانون جذب صحبت میکردند.آموزش قانون جذب این کتاب مثل یک بمب در سراسر دنیا پخش شد و در مدت زمان کمی چندین میلیون نسخه از این کتاب، به چندین زبان دنیا فروخته شد. صحبت این مستند در این باره بود که شما به هر چیزی فکر کنید و اون چیز رو احساس کنید همون چیز رو در زندگیتون پدیدار میکنید. شما خالق هستید و میتونید هر چیزی که میخواید در زندگی داشته باشید. میتونید با تجسم کردن و فکر کردن به اون خواسته اون چیز رو در زندگیتون ظاهر کنید.

قانون جذب میگه:

اجسام و چیزهای هم انرژی به سمت هم جذب میشن و اجسام و چیزهایی که انرژی یکسانی ندارند از هم دور میشن!حرف های ابتدای متن در مورد اتم رو خاطرتون هست!؟قانون جذب به درستی توسط علم فیزیک ثابت شد چرا که دانشمندان به این نتیجه رسیدند که افکاری که در مغز انسان ساخته میشه از جنس انرژیه و ما وقتی به چیزی فکر میکنیم انرژی اون چیز رو به بیرون از سرمون ساطع میکنیم.
اجازه بدید از اول مرور کنیم:

  • تمام اجسام و چیزهایی که در جهان وجود دارن از اتم تشکیل شدند
  • اتم از انرژی تشکیل شده
  • تمام دنیا از انرژیه
  • انسان قادر به فکر کردن به صورت آگاهانس
  • فکر انسان هم از جنس انرژیه
  • قانون جذب میگه چیزهایی که انرژی یکسان دارند در کنار هم قرارگرفته میشن

پس به این نتیجه میرسیم ما با فکر کردن به یک موضوع، انرژی اون چیز رو از خودمون ساطع میکنیم و قانون جذب چیزی رو که انرژی مشابه انرژی افکار ما داره رو وارد زندگیمون میکنه.جالب نیست؟ یک نتیجه گیری منطقی در مورد قانون جذب. شما به هر چیزی که فکر کنید و اون رو بخواید، قانون جذب که به نوعی قانون هدایت انرژی و فرکانسه اون رو وارد زندگی شما میکنه.یعنی اگر ماشین بخواید، با فکر کردن به اون ماشین و ارسال فرکانس از سرتون، اون ماشین وارد زندگی شما میشه. اگر خونه دلخواهتون رو بخواید کافیه بهش فکر کنید و از ذهنتون فرکانس اون خونه رو به جهان بفرستید و قانون جذب اون خونه رو به طریقی وارد زندگی شما میکنه.این حرف ها رو نگفتم که قانون جذب رو اثبات کنم چون این قانون هیچ نیازی به اثبات من نداره و شاید اکثره شمایی که دارید این مقاله رو میخونید هم با این قانون آشنا، و اون رو قبول داشته باشید و نیازی به آموزش قانون جذب نباشد.

 

اما بریم سره اصل مطلب:


حتما با خودتون میگید من هزاران بار و میلیون ها بار این کار رو کردم و تا امروز هم به هیچ کدوم از خواسته ها و ارزوهام نرسیدم! و اطرافم هم چندین نفر رو میشناسم که میدونن چی میخوان و بهش فکر هم میکنند، اما اونها هم به آرزو ها و چیزهایی که میخواستند نرسیدن! پس قانون جذب کجاست!؟با توجه به صحبت هایی که در مستند راز مطرح شد، با استفاده از این قانون جادویی میلیونها انسانی که اون رو مطالعه کردند باید به تمام آرزوهاشون میرسیدند. اونها باید تبدیل به یک آدم میلیونر و خوشبخت میشدن. اما اینطور نشد!

 

سیستم احساس و آموزش قانون جذب

لطفا برگردید به عقب و متن رو با دقت بیشتری بخونید. من در لابه لای صحبت هام گفتم که «به خواستتون فکر کنید و اون رو احساس کنید»
این مهم ترین نکته در مورد جذب اهداف هستش که خیلی از انسان ها به اون توجهی نمیکنند و اون رو رعایت نمیکنند.اونها به سیستم احساس خودشون توجهی نمیکننددر هر ثانیه 10 میلیون بیت اطلاعات در ضمیر ناخوداگاه شما در جریانه که فقط 9 بیت از اون اطلاعات به سطح خودآگاه شما میرسه!و این یعنی شما از 99 درصد اطلاعاتی که در ضمیر ناخود آگاهتون در جریانه اصلا آگاهی ندارید و نمیدونید اون تو چی میگذره!در مورد موفقیت شما، نقش اصلی رو ضمیر ناخوداگاه شما ایفا میکنه چرا که اون نقش اصلی رو در ارسال ارتعاش و انرژی به عهده داره و از جایی که ما نمیدونیم که در هر لحظه چه فکری در ضمیر ناخوداگاهمون در جریانه پس عملا نمیتونیم متوجه بشیم که در هر لحظه چه ارتعاشی داریم از مغزمون به جهان هستی مخابره میکنیم. نمیتونیم متوجه بشیم که ارتعاش خوبی داریم ساطع میکنیم یا ارتعاش بد!آموزش قانون جذب

 

حالا چیکار میشه کرد؟


خدای بزرگ به هیچ عنوان انسان رو تنها نمیذاره و همونطور که خودش در قرآن گفته ( او با شماست، هرجایی که باشید)، ما رو در هر لحظه به سمت سعادت خودمون هدایت میکنه. یعنی به ما کمک میکنه که ارتعاش خواسته و هدفمون رو به جهان هستی ارسال کنیم. اما چطوری؟
اینجاست که باید در مورد سیستم احساس و عواطف خودمون، و نقش اون در زندگی بیشتر صحبت کنیم!
به صورت خلاصه عرض میکنم، سیستم احساس، یک مفسر ارتعاشی فوق پیشرفته در بدن ماست که با توجه به افکاری که ما در هر لحظه در سرمون داریم به ما بازخورد میده. به گوش های خودتون دقت کنید. گوش هم یک مفسر ارتعاشی در بدن ماست به این صورت که ارتعاشات صوتی محیط رو برای ما دریافت، و تبدیل به یک چیز قابل فهم میکنه!یا مثلا چشم های ما. چشم های ما هم یک مفسر ارتعاشی در بدن ما هستند به این صورت که اونها ارتعاشات نوری محیط اطراف رو دریافت میکنند و اونها رو تبدیل به یک چیز قابل فهم برای ما میکنند . تمام جهان هستی از ارتعاش تشکیل شده و بدن ما این ارتعاشات رو گرفته، تفسیر، و تبدیل به یک چیز قابل فهم برای ما میکنه!برگردیم سره موضوع خودمون، احساس . شاید تا الان به سیستم احساست و عواطف خودتون توجهی نشون نمیدادید و نمیدونستید چرا گاهی احساسات بدی مثل غم، ترس، استرس و … رو تجربه میکنید و گاهی احساسات خوبی مانند شادی، رضایت، سرخوشی و … رو تجربه میکنید . اما باید بدونید تمام این حالت های احساسی در واقع مفهوم خاص خودشون رو دارند و هدفشون هدایت شماست!

 

به این صورت که:


وقتی احساس بدی رو دارید تجربه میکنید، این سیستم داره به شما این پیام رو میده که افکاری که همین الان در مغزت جریان داره، افکاری هستند که تورو از مقصد خودت دور میکنند و ارتعاشات خوبی برای تو نیستند!و وقتی احساس خوبی رو داری تجربه میکنی این احساس داره این پیام رو به تو میده که افکاری که همین الان در سرت جریان داره، افکاری هستند که باعث رشد و پیشرفت تو میشن و اتفاقاتی رو جذب زندگیت میکنند که تو اونها رو دوست داری و در کل در مسیر درستی قرار داری!آموزش قانون جذب این نکته پنهان ماجراست! شما برای استفاده 100% ی از آموزش قانون جذب باید به سیستم احساس و عواطف خودتون اهمیت بدید و اون رو راهنمای خودتون در زندگی قرار بدید.ذات جهان هستی رو خیر و خوبی تشکیل داده و ما فقط کافیه خودمون رو در مسیر این خیر و خوبی قرار بدیم و خودمون رو با اون هم ارتعاش و هم جهت کنیم. اون وقته که میبینید تام جهات زندگیتون داره دستخوش تغییر میشه و انگار شانس بهتون رو اورده!
وقتی از قانون جذب به طور درست و اصولی استفاده کنید، زندگیتون دچار چنان تغییری میشه که حتی فکرش رو هم نمیتونید بکنید. از دید بقیه، شما تبدیل به یک ادم خوش شانس میشید و اینطور بهتون بگم که: « دست به سنگ بزنی تبدیل به طلا میشه»آموزش قانون جذب

الان وقت عمل کردنه


خب. حالا که به طور خلاصه با قانون ارتعاش و آموزش قانون جذب و همچنین سیستم احساس خودتون آشنا شدید وقت اینه که از این قانون استفاده کنید.قولی رو که در اول متن به خودتون دادید رو به یاد بیارید. این کاری رو که بهتون میگم رو انجام بدید و خودتون از نتیجه ای که در زندگیتون میبینید شوکه خواهید شد!شما به مدت 7 روز (هرچی بیشتر بهتر) باید به صورت آگاهانه به اهداف و آرزو های خودتون فکر کنید و احساس خوب رو در خودتون به وجود بیارید.

چطوری از قانون جذب به نفع خودمان استفاده کنیم:


1. شکرگزاری کنید.


ازتون میخوام از الان به مدت 7 روز برای خودتون یک دفترچه تهیه کنید و در اون روزانه 10 مورد از چیزهایی که در زندگی دارید و به شما احساس خوبی میدن رو بنویسید.
به خاطر چه چیزهایی در زندگی شکرگزار خدا هستید!؟
تمام اونها رو بنویسید و وجود اونها رو «احساس» کنید . مثلا بنویسید:
« خدایا شکرت به خاطر خونواده ی خوبی که دارم چون از بچگی حامی و پشتیبان من بودن و من با وجود اونها احساس تنهایی نمیکردم . ممنونم به خاطر خونواده خوبم»
به این صورت هر روز ده مورد از نعمت های زندگیتون رو به مدت 7 روز بنویسید و مرتب اونها رو بخونید و نعمت های زندگیتون رو به خودتون یادآور بشید.
این کار معجزه میکنه!


2. تجسم کنید.


علاوه بر نوشتن شکرگزاری شما باید هر شب یک تمرین دیگه هم انجام بدید. شما باید شب ها قبل از اینکه به خواب برید گوشیتون رو بذارید کنار و شروع کنید به تجسم کردن اهداف و آرزوهاتون!به این صورت که میگم این کار رو انجام بدید : 3 تا از خواسته ها و اهدافتون رو بنویسید و قبل از اینکه به خواب برید تجسم کنید که به اونها رسیدید ! فکر کنید اونها رو در زندگی دارید و دارید با اونها زندگی میکنید.خانواده چطور به شما تبریک میگن؟چطور تو خیابون راه میرید ؟برای دوستانتون چطور اون رو تعریف میکنید؟اون هدف چه احساسی در شما به وجود میاره؟تمام اینها رو تا زمانی که به خواب نرفتید باید در ذهنتون مجسم کنید. پیشنهاد میکنم اون 3 هدفی که برای خودتون انتخاب میکنید اهداف زیاد بزرگی نباشن تا زودتر بتونید شاهد نتیجه باشید!

پس چی شد؟


شما باید به مدت 7 روز این دو تمرینی که بهتون گفته شد رو مرتب انجام بدید و «احساس خوب» رو در خودتون به وجود بیارید.
1- هر روز 10 تا از نعمت های زندگیتون رو بنویسید و به خاطرشون شکرگزاری کنید
2- هر شب قبل از خواب یکی از اهدافتون رو تجسم کنید که بهش رسیدید و اون سوال هایی که گفته شد رو از خودتون بپرسید.
به خودتون قول بدید که حتما این کار ها رو انجام میدید!

و حالا من میخوام یک قول به شما بدم!
با انجام این کارها قطعا زندگیتون متحول خواهد شد . شما رازی رو آموختید که از ابتدای تاریخ بشر وجود داشته و تمام انسان های بزرگ تاریخ از اون برای موفقیت خودشون استفاده میکردند.
با انجام این تمارین مسیر زندگیتون دگرگون میشه و شما در مسیری قرار میگیرید که در اون سراسر شادی و نشاط منتظر شماست . میتونید به کار مورد علاقتون برسید. میتونید همسر دلخواهتون رو جذب کنید. میتونید صاحب خونه رویاییتون باشید، میتونید درآمدتون رو افزایش بدید و در کل هر خواسته ای رو که داشته باشید به وسیله آموزش قانون جذب و احساس خوب میتونید در زندگیتون پدیدار کنید.
به پایان این مطلب رسیدیم و دوباره میخوام بهتون یادآوری کنم که قولتون رو فراموش نکنید و این 2 تا کاری رو که بهتون گفته شد حتما حتما به مدت 7 روز مرتب انجامشون بدید.آموزش قانون جذب