+200 دقیقه فایل آموزشی رایگان

+200 دقیقه آموزش رایگان

برگزیده +200 دقیقه فایل آموزشی رایگان

+200 دقیقه فایل آموزشی رایگان. فایل هایی که در زیر آپلود شده برگزیده بهترین آموزش های رایگان رازکائنات و استاد مسعودبلاش هستش که با گوش دادن و عمل کردن به اون ها به راحتی میتونید روی احساسات و عواطف خودتون کنترل داشته باشید و در هر لحظه ارتعاش و فرکانس خواسته و هدفتون رو به جهان هستی ارسال کنید.

احساست رو کنترل کنی، زندگیت رو کنترل کردی

امروزه علم فیزیک کوانتوم به وضوح و با مدارک علمی این نکته را ثابت میکند که تمام اجزای تشکیل دهنده جهان هستی(تمام اجزا!) از فرکانس و ارتعاش تشکیل شده و انسان به کمک افکار خود قادر به کنترل 100 درصدی آینده خود میباشد .

بسیاری از اساتید در مورد باورها، نحوه کنترل ارتعاشات و مطالب پیچیده و مبهم صحبت میکنند در صورتی که شما به راحتی با کنترل عواطف خود از طریق انجام تمارین ذهنی قادر به:

 1. 1- جهت دهی بسیار دقیق ارتعاشات مغزی
 2. 2-تغییر باورها
 3. 3-همنوا شدن با ندای درون(شهود) خواهید شد.

به نظرت اتفاقیه !؟

آیا به دنیا اومدن شما اتفاقایه؟ به نظرتون شغلی که الان درونش هستید و یا دوستانی که دارید، اینها اتفاقی هستند؟ فکر میکنید اتفاقاتی که در طول روز اعم از خوب و بد برای شما میفته اتفاقیه؟ به نظمی که در جهان هستی حاکمه با دقت نگاه کنید… به نظرتون اینها هم اتفاقیه!؟

زندگی شما قطعا متحول خواهید شد. باز هم تکرار میکنم قطعا متحول خواهد شد اگر ورودتون به این صفحه رو اتفاقی قلمداد نکنید و به آموزش ها و مطالب عملی ای که گفته شده با دقت گوش کنید و به اونها عمل کنید.تمرین قانون جذبسیستم احساس چیه و چیکار میکنه!؟

خب. حالا این که این پادکست ها رو گوش دادید باید متوجه شده باشید که سیستم احساس در وجود ما چه نقش پررنگ و مهمی داره . این سیستم از ابتدای زندگی ما تا امروز مدام در حال راهنمایی و هدایت ما بوده بدون اینکه ما حتی بدونیم یا کوچکترین توجهی بهش بکنیم.

احساس شما در هر لحظه فوق العاده مهمه. دوباره تکرار میکنم، فوق العاده مهم!

این سوال رو همین الان از خودت بپرس: « همین الان چه احساسی دارم!؟»

اگر احساس خوبی دارید با همون فرمون ادامه بدید و بدونید این احساس نوید روزها و اتفاقات خیلی خوب رو داره به شما میده و اگر احساس بدی دارید چند لحظه مکث کنید!

یک نفس عمیق بکشید

و به خودتون بگید: « من الان احساس بدی دارم. و این یعنی دارم به چیزی فکر میکنم که اون رو نمیخوام. من چه چیزی رو میخوام !؟ »

و این سوال رو چند بار با خودتون تکرار کنید.

احساس خوبتون رو در پایین همین صفحه به عنوان دیدگاه برای ما هم بذارید.

الان که این پادکست هارو گوش دادید باید متوجه شده باشید که چطور میتونید ارتعاش خواسته و هدفتون رو بفرستید. و میدونید چقدر مهمه که توجه خودتون رو در طول روز کنترل کنید.

متوجه شدید چطور نعمت وارد زندگی شما میشه !؟

جالب بود نه؟ وقتی هدفی برای خودتون مشخص میکنید این خیلی مهمه که به «چطور اتفاق افتادن» اون اصلا فکر و  توجه نکنید چون با این کار راه ورود نعمت های جدید رو به زندگیتون میبندید.

ما انسان ها شعاع دید بسیار محدودی داریم و نمیتونیم تمام مسیر هارو انالیز کنیم تا متوجه بشیم از چه راهی قراره برامون مثلا فلان اتفاق بیفته!

بهش فکر کنید. همین الان چند نفر رو شما در زندگیتون میشناسید!؟ 50 نفر ؟؟ 100 نفر ؟؟ 500 نفر ؟؟

اما در دنیا میلیاردها میلیارد آدم وجود داره که همه دست های خدا هستند و میتونند به اذن خدا به ما خیر برسونند.

پس وقتی هدفی برای خودتون میذارید اون چیز رو رها کنید و بدونید خداوند یرزق من حیث لا یحتسبه !

ورودی های مغزت رو کنترل کن

همون طور که در پادکست شماره 2 گفته شد خیلی مهم و ضروریه که ما ورودی های مغزمون رو کنترل کنیم. چون همین ورودی ها هستند که باورهای مارو میسازن و زاویه دید مارو شکل میدن.

شب ها قبل از خواب و روزها به محض بیدار شدن مغز ما در حالت آلفا قرار داره و و در این حالت ما بیشترین دسترسی رو به ضمیر ناخودآگاه خودمون داریم و میتونیم بهترین و بیشترین تاثیر رو روی اون بذاریم . حالا انتخاب با ماست که مثبت اون رو برنامه ریزی کنیم یا منفی!

ریشه مشکلات کجاست!؟

در پادکست شماره 3 شما یاد گرفتید که ریشه مشکلات کجاست و مشکلاتی که ما در زندگی داریم از کجا سرچشمه گرفته.

به تمرینی که در این پادکست گفته شده به طور دقیق عمل کنید و تغییر ارتعاشی و احساسی رو در خودتون خواهید دید.

در این 5 پادکست شما با 3 تمرین فوق العاده مهم و 2 مفهوم کاربردی آشنا شدید که با دونستن و انجام اونها میتونید احساس خودتون رو کنترل کنید و ارتعاش اهدافتون رو به جهان هستی بفرستید.

پاکسازی کن

پاکسازی به روش هواوپونوپونو یک روش برای پاک کردن بار منفی خاطرات از ضمیرناخوداگاه ما هستش که باعث پاک شدن باورهای منفی در ما میشه.با انجام پاکسازی مقاومت ضمیرناخوداگاه ما به طور چشمگیر کاهش پیدا میکنه که این امر باعث سرعت بخشیدن به روند جذب چیزهای مثبت در زندگی ما میشه . پاکسازی شما رو پاک میکنه!

این تمرین با گفتن 4 عبارت « متاسفم 0 لطفا منو ببخش – متاسفم – دوست دارم » به صورت مداوم انجام میشه.

اعتماد به نفس نداشته باشی هیچی نمیشی!

داشتن عزن نفس حکم اولین پله موفقیت شمارو داره. شما اگر به خودتون و توانایی های خودتون برای انجام یک کار جدید باور نداشته باشید چطور میتونید اون کار رو انجام بدید؟؟ آیا میتونید بهترین باشید و با بهترین ها رقابت کنید؟؟

پادکست ” شاه تمرین ” به شما اهمیت داشتن عزت نفس و اعتماد به نفس در زندگی رو توضیح میده و شما با تمرینی آشنا میشید که به کمک اون میتونید عزت نفس خودتون رو افزایش بدید . شاید با خودتون بگید یعن من با انجام همین کار ساده میتونم عزت نفسم رو افزایش بدم ؟؟ و من به شما میگم بله ! قطعا میتونید.

توهم تنبلی در قانون جذب !

خیلی ها به اشتباه این تصور رو دارند که:

” قانون جذب یعنی بشین تو خونه و به خواستت فکر کن، و اون تلپی وارد زندگیت میشه!”

و این خنده دار ترین تعریف از قانون جذب هستش. چطور میشه انجام کار فیزیکی رو از این قانون حذف کرد وقتی تمام افراد موفق و ثروتمند در دنیا با تلاش کردن و انجام کار مشخص به موفقی خودشون دست پیدا کردند ؟؟

کدوم یکی از افراد مشهور و موفق بدون انجام کار فیزیکی به موفقیت رسیدند؟؟

کار کردن عضو جدا نشدنیه قانون جذب هستش و در پادکست آخر شما متوجه شدید که کار فیزیکی چقدر اهمیت داره و از اون مهم تر یاد گرفتید چه کاری برای شما مناسبه و از کجا میشه این موضوع رو تشخیص داد!

تمرین قانون جذبپاسخ سوالات

در زیر چند فایل پاسخ سوالات گذاشته شده که کاربران سوالات خودشون رو مطرح کردند و ما به کاربردی ترین و پرتکرارترین اون سوالات در قالب فایل صوتی پاسخ دادیم.

در لابه لای این فایل ها نکات بسیار مهمی مطرح شده که گوش دادن به اونها قطعا میتونه گره های فکری و ذهنیتون رو باز کنه.

امیدوارم از این مطالب آموزشی نهایت استفاده رو برده باشید و خوشحال میشیم نظرات مثبتتون رو در پایین همین صفحه در قالب ” دیدگاه ” با ما به اشتراک بذارید.

 

 

دیدگاه خود را بگذارید

11 comments on “+200 دقیقه فایل آموزشی رایگان

 1. جواد زرین بخش

  عالی بود. ممنون بابت وقتی که میذارید و این آموزش ها رو میسازید

 2. مهربان

  چقد خوبه که میشه دانلود کرد اینها رو
  ممنون واقعا
  خیلی دوس دارم این پکیجتون رو تهیه کنم و امیدوارم جذبش کنم

  1. راز کائنات

   اگر با سیستم وارد شده باشید میتونید به راحتی با دانلود منیجر دانلود کنید.

 3. عباس

  خوب وسازنده بود خصوصا برای جوانان که عزت نفس پیدا میکنند وممنون برای زحمات شما