[vc_row][vc_column][nitro_heading heading_custom_id=”nitro_custom_css_1729258325″ sub_text=”این سوال و جوابها، شاید سوال شما هم باشند!” sub_font_size=”28″ sub_line_height=”33px” sub_spacing=”0″ text=”سوال ها و جواب ها رو با دقت بخونید” font_size=”18″ spacing=”0″ margin_top=”10″ margin_bottom=”20″ desc_text=”” desc_font_size=”10″ desc_spacing=”3″ sub_1=”” sub_2=”” sub_3=””][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1576414180804{margin-right: 30px !important;margin-bottom: 50px !important;margin-left: 30px !important;}”][vc_column][vc_tta_accordion style=”flat” spacing=”5″ c_align=”right” c_icon=”chevron” c_position=”right” active_section=”1″][vc_tta_section title=”قانون جذب اصن چیه؟” tab_id=”1569074592836-6501d93c-5ae6″][nitro_social][vc_column_text]

یکی از قوانین فیزیک که حتی از قانون جاذبه زمین هم محکم تر و بالاتره . اگه بخوایم به طور خلاصه بگیم قانون جذب ، قانون مدریت ارتعاشاته …
این قانون مسئول رساندن ارتعاشات مشابه به همه برای مثال اگه شما ارتعاش یه شغل جدید رو بفرستید و یک کارفرما هم یه نیرو بخواد این قانون جذبه که شما رو به اون کار وصل میکنه …
در واقع قانون جذب ، اسم و اصطلاحیه که استر هیکس روی این قانون گذاشته و مهم اسم این قانون نیست بلکه مهم اینه که شما طرز کار و نحوه استقاده از اون رو بلد باشید تا در جهت رسیدن به خواسته و اهدافتون ازش استفاده کنید . تمام افراد موفق و ثروتمند تاریخ از ابتدای خلقت انسان از این قانون استفاده میکردند . این قانون همواره بوده و هست و خواهد بود و لحظه ای توقف نمیکنه .
شما میتونید این قانون رو در اشعار شاعر های بزرگ ما مانند حافظ ، سعدی ، خیام ، مولانا و … (هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی // کین کیمیای هستی ، قارون کند گدا را ) و همچنین در آیات قرآن کریم ( مانند: سوره‌ی ابراهیم – «و اذ تأذّن ربّکم لأن شکرتم لازیدنّکم» ) و همچنین در کتب فلاسفه قدیم و دیگر ادیان الهی مشاهده کنید .
این مهمه که شما این قانون رو یاد بگیرید چرا که بعد از یادگیری این قانون دلیل تمام شکست هاتون رو متوجه میشید و ابزار موفقیتتون رو به دست میارید .

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”مفهوم ارتعاش چیست؟” tab_id=”1569074897071-8485e3bf-3419″][vc_column_text]

بعد از انتشار فیلم راز استر هیکس ، ابراز پشیمانی کرد و اون هم به این دلیل بود که مباحثی مربوط به ارتعاش از این مستند حذف شده بود !!
طبق قوانین فیزیک تمام ذرات در عالم هستی از ذرات ریزی به نام اتم تشکیل شده اند که اگر خود اتم را نیز بشکافیم به ذرات ریز تری که آنها را ریسمان مینامند میرسیم .
ریسمان ها در هر جسم در حال ارتعاش میباشند و هر جسم ارتعاش مخصوص به خود را دارد .
برای مثال تابلو ، ماشین ، در ، پنجره و… هرکدام با ارتعاش مشخص و دقیقی که قابل اندازه گیری نیز هست در حال ارتعاش هستند . ( برای اطلاعات بیشتر نظریه ریسمان در علم فیزیک مطالعه شود )
هر چیزی در این عالم هستی از ارتعاش و یا فرکانس تشکیل شده است و نکته جالب اینجاست که افکار ما نیز دارای ارتعاش مشخص و قابل اندازه گیری میباشند .
در مورد قانون جذب ، در واقع قانون اصلی قانون ارتعاشات میباشد چرا که ذهن ما به عنوان یک دکل مخابراتی قوی و قدرتمند با ارسال و دریافت ارتعاشات آینده ما را خلق میکند. ارتعاشات مشابه یکدیگر را جذب میکنند پس اگر شما طالب ثروتمند شدن و یا رسیدن به هدفی خاص هستید باید بدانید که با ارسال فرکانس آن میتواند به راحتی به هدف خود دست پیدا کنید !
فقط کافیه بدونید چطوری باید ارتعاش رو بفرستیم !

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”چطوری میشه ارتعاش خواستمون رو بدیم؟” tab_id=”1569074896559-bfe90268-d446″][vc_column_text]

با توجه کردن به اون !!
با اینکه به این موضوع در کتاب ( تمارین قانون جذب ) اشاره شده اما به طور خلاصه و مفید ، اینجا هم بهش میپردازیم …
شما با توجه کردن و فکر کردن به خواستتون دارید ارتعاش اون خواسته رو میفرستید …
مادامی که شما بیدارید و خواب نیستید ذهن شما و ضمیر ناخودآگاه شما مشغول فرستادن ارتعاشات مختلف هستند و از زمان به دنیا اومدنتون تا به امروز این ارتعاشات دارند زندگی شما رو میسازند .
پس شما به هرچیزی که فکر کنید و یا توجه کنید دارید ارتعاش اون رو میفرستید و طبق قانون جذب اون هارو به زندگیتون دعوت میکنید …
یعنی به هرچی فکر کنم اون سریع وارد زندگیم میشه ؟ پس چرا هرچی به پول فکر میکنم نمیاد ؟
در واقع اینطور نیست . شما جوهر ارتعاشیتون رو جذب میکنید !
از جایی که 99% افکار و ارتعاشات ما از ضمیرناخودآگاه فرستاده میشه و ما هم هیچ آگاهی ای به ضمیرناخوداگاهمون نداریم پس گفتن این جمله سخته که من همیشه دارم به فلان چیز فکر میکنم !
برای اینکه بفهمیم چه ارتعاشی داره از سمت ضمیرناخوداگاه ما فرستاده میشه و بفهمیم در حال جذب چه چیزی هستیم یک راه وجود داره و اون هم اینه که به احساسمون توجه کنیم !!

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”احساسات ما چه نقشی در زندگی ما دارند؟” tab_id=”1569074896008-c9e59c4d-028b”][vc_column_text]

به زبان ساده احساس و عواطف ما مانند قطب نمایی عمل میکنند که مسیر درست رو به ما نشون میدن .
همونطور که گفتیم در هر لحظه چندین میلیون فکر در ضمیر ناخودآگاه ما جریان داره که ما هیچ آگاهی ای نسبت به اونها نداریم … پس با این وجود از کجا میتونیم بفهمیم که چه ارتعاشی رو داریم به جهان هستی میفرستیم ؟
از طریق احساس !
در واقع احساس زبان ارتباطی روح و اون « خود برتر» ما با ماست …
عواطف ما ، که قدرتمندترین و مهمترین مفسر از میان شش مفسر ارتعاشی جسمانی هستند ، مدام در مورد ارتعاش های افکار کنونی مان به ما بازخورد میدهند ، و آن ها را با هارمونیک های حالت ارتعاشی جوهر وجودتان مقایسه میکنند .
به زبان ساده تر هرموقع شما احساس خوبی داشتید یعنی دارید ارتعاش هدف و یا خواستتون رو میفرستید و هر موقع احساس بدی داشتید قطعا در حال فرستادن ارتعاشی هستید که ناخواستتونه و اون رو نمیخواید !
پس رو احساستون دقیق بشید !

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”چرا گاهی هرکاری که میکنم باز احساسم خوب نمیشه؟” tab_id=”1569074893797-2ab9f76d-027f”][vc_column_text]

همونطور که عضلات بدن ما برای رشد نیاز به تمرین دارند ذهن ما هم برای رشد نیاز به تمرین داره .
ما سالیان سال از اول بچگیمون تا به امروز با باورهای محدودکننده و عقاید پوچ پر شدیم و شخصیتمون شکل گرفته و تغییر این باور ها ، اتفاقی نیست که یک شبه بیفته!
شما برای خوب کردن احساستون در مواقعی که حستون بده نیاز دارید که به صورت آگاهانه توجهتون رو از منفی به مثبت بچرخونید و برای اینکار نیاز به تمرین کردن دارید !
تمرین کردن ، عضو جدانشدنی قانون جذب هستش و اگر شما میخواید باورهاتون رو تغییر بدید به طوری که ذهنتون مرتب در حال ارسال فرکانس مثبت باشه باید تمرین کنید !
تمارین زیادی در قانون جذب برای خوب کردن احساس شما وجود داره که 20 تا از بهترین و کاربردی ترین اونها رو که از کتاب ها و دوره های اساتید بزرگ قانون جذب جمع آوری شده میتونید در کتاب ( تمارین قانون جذب ) بخونید و انجام بدید .
شاید در ابتدا خوب کردن احساستون براتون کار سختی باشه و اون هم به خاطر مقاومت ضمیرناخودآگاهتون هست که سالها با افکار منفی پر و تغذیه شده اما باید بدونید به مرور زمان که شما ازین تمارین استفاده میکنید و احساستون رو خوب میکنید این پروسه هم براتون ساده میشه و به جایی میرسید که میبینید حتی زمانی که تو بدترین احساس هم هستید با انجام چندتا تمرین ذهنی میتونید تو کمترین زمان احساستون رو خوب کنید و روند جذبتون رو تغییر بدید .

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”لازمه که کتاب تمارین قانون جذب رو مطالعه کنیم؟” tab_id=”1573478954807-41130f27-fb86″][vc_column_text]

همونطور که گفتیم شما برای رشد و پرورش ذهنتون و تغییر باورهاتون نیاز به تمرین کردن دارید تا بتونید احساستون رو خوب کنید . میتونید با خوندن کتاب های مختتلف این تمرین ها رو یاد بگیرید و انجام بدید اما اگه وقت برای خوندن چندین کتاب ندارید میتونید 20 تمرین کامل و جامع رو که تاثیر آنی بر روی احساس شما دارند رو از کتاب ( تمارین قانون جذب ) بخونید و انجام بدید و تا آخر عمرتون راه خوب کردن حستون رو یاد بگیرید !

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”کتاب آرزوی تو دستور توست قضیش چیه ؟” tab_id=”1573478959311-f65a1be4-9d5a”][vc_column_text]

دوره ی آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو که مطمعنا شما اسمش رو زیاد شنیدید یکی از جنجالی ترین و کاربردی ترین دوره های قانون جذب در جهان هست که به صورت مخفیانه در کوه های آلپ به همراه جمعی از ثروتمندان و سیاستمداران بزرگ برگذار شد و فایل های صوتی آن به قیمت 10هزار دلار به فروش رسید .
در این دوره 13 ساعته کوین ترودو که خود زمانی عضو مجامع مخفی بوده است به بیان رازهای ثروتمندشدن این گروه های مخفی میپردازد .
این دوره به خاطر مطالب بینظیرش به سرعت به شهرت قابل توجهی دست یافت چرا که کوین ترودو در این دوره به طور مستقیم از قوانینی صحبت میکند که تمام بزرگان تاریخ به نحوی از آن استفاده کرده اند !
این دوره ی ارزشمند به صورت « صوتی » توسط کوین ترودو عرضه شد اما برای دسترسی راحتتر به مطالب ، شما میتوانید نسخه « پی دی اف » این دوره بینظیر را تهیه و مطالعه فرمایید .
برای تهیه نسخه رایگان این کتاب ارزشمند روی لینک زیر کلیک کنید.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]