زندگینامه Eminem

زندگینامه Eminem

خانه به دوشی که اسطوره شد!
مارشال بروس مدرز سوم «Marshall Bruce Mathers III»

امینم خاننده رپ سرشناسی است که در جهان در حیطه کاری خودش رکورد دار است و این رکورد ها در کتاب گینس نیز ثبت شده است. نام او مارشال بروس مدرز سوم «Marshall Bruce Mathers III» است و اکثرا با نام هنری امینم او را میشناسند . امینم تنها هنرمندی است که توانسته برای 3 مجموعه متوالی پاداش برترین مجموعه رپ سال را از جوایز گرمی بگیرد . او در ژوئن 2010 توانست هفتمین مجموعه را با نام ریکاوری منتشر کند . ریکاوری مجموعه موفقی در سطح جهانی بود به طوری که تواسنت برترین فروش البوم در جهان را به دست اورد.
او توسط مجله رولینگ استون در رتبه 82 از لیست 100 هنرمند ماندگار جهان در همه ی دوران ها قرار گرفت . او عنوان بهترین رپر زنده جهان را از مجله وابز در سال 2008 دریافت کرد . صفحه امینم در یوتیوب تا امروز بیش از یک میلیارد بازدید داشته است . در سال 2010 اعلام شد که موسیقی امینم 94 میلیون بار بیش از هر خاننده ی دیگری تکثیر شده است و او از سال 2002 به حرفه ی بازیگری روی اورد و تا به امروز نیز در چند فیلم مثل 8 مایل نقش بازی کرده است . وی اولین خاننده ی هیپ هاپ است که جایزه اسکار را برای برترین ترانه دریافت کرده است .

دوران کودکی و جوانی
و اما مارشال یا همان امینم 18 ماهه بود که پدرش منزلشان را برای همیشه ترک کرد و مادرش به تنهایی سرپرستی او را به عهده گرفت . در زمان کودکی مارشال مرتب از منزلی به منزلی دیگر و از شهری به شهر دیگر جابجا میشدند . امینم و مادرش وضع مالی خوبی نداشتند . مادر او به مواد مخدر و الکل اعتیاد داشت .ولی امنیم به رپ علاقه داشت و دایی امینم به عنوان مشوق اصلی او به حساب می امد . امینم به تنهایی و به همراه دایی اش رپ میخواند ولی زمانی نگذشت که دایی اش با اسلحه به زندگی خود پایان داد و امینم را در تنهایی و اندوه فرو برد . امینم کودکی دشواری داشت و نوجوانی و جوانی بسیار سختی را پشت سر گذاشت . این سلطان بی چون و چرای موسیقی با دوست دوران مدرسه اش ازوداج کرد و حاصل این ازدواج دختری به نام هیلی است .

توصیه مالی !
یکی از دیدگاه های اولیه ی امینم در مورد پول این است که وقتی بتوانی نحوه پول در اوردن و سرمایه گذاری کردن را کنترل کنیم حس میکنیم که کنترل بیشتری بر کارهایی که میکنیم و جایی که زندگی میکنیم داریم و میتوانیم با مسافرت ، تحصیل و… تجربه مرزهایمان را وسیع تر کنیم . با پولی که در میاورید طوری عمل کنید که انگار اخرین باری است که پول در میاورید . بسیاری از ستاره های دنیا پول زیادی در می اورند و خیلی زود ان را هدر میدهند تا دیگر چیزی برایشان نماند و این امر به دلشکستگی انها می انجامد .

دیدگاه خود را بگذارید

2 comments on “زندگینامه Eminem