زندگینامه راندا برن

زندگینامه راندابرن

راندابرن در 12 مارس 1945 در مرلبرن استرالیا متولد شد . او بعد از گذراندن دوره ای سخت در زندگی اش و فروپاشی وضعیت مالی و اقتصادی کتابی را از دخترش هدیه میگیرد .
مطالعه کردن این کتاب ، که توسط (والاس واتلز) به نام علم پولدار شدن نوشته شده بود ، بر مبانی فکری راندا برن تاثیر بسزایی داشت و بینش جدیدی را به او داد به طوری که زندگی این زن سخت کوش را زیرورو کرد !
راندا برن پس از سال های پیاپی و شکست های مکرر اقتصادی در نهایت با استفاده از آموزه های والاس واتلز و ایده راز به موفقیت رسید به طوری که در سال 2007 از سوی مجله تایم به عنوان یکی از 100 نفر تاثیر گذار دنیا معرفی شد !
بله ، زنی که زمانی به همراه دختر خود در بدترین شرایط اقتصادی زندگی میکرد حالا با استفاده از این اموزه ها توانسته بود تبدیل به یکی از 100 فرد تاثیرگذار دنیا شود !

کتاب راز در سال 2007 در بیش از 19 میلیون نسخه به 40 زبان دنیا ترجمه شد و همچنین بیش از 2 میلیون دی وی دی از آن در سراسر دنیا به فروش رسید .
کتاب و فیلم راز روی هم رفته بیش از 300 میلیون دلار فروش رفت و راندا برن در این میگوید : من با اعتقادی راسخ از استرالیا به امریکا که پایگاه اکثره مربیان در این زمینه بود پرواز کردم .
7 هفته بعد تیم راز از 55 مربی مهم در سرتاسر امریکا فیلم برداری کرد که نتیجه آن ، فیلم 120 ساعته ای شد که توانست برنگرش عده زیادی از مردم دنیا تاثیر بگذارد .
او میگوید من با خود فکر کردم که از این قانون برای ساخت فیلم راز استفاده کنم و وقتی شروع به استفاده از این قوانین کردم یکی یکی سروکله ی مربیان یکی پس از دیگری پیدا شد و شرایط به طور حیرت آوری جفت و جور میشد !
8 ماه بعد راز روی پرده بود ! راندابرن در مورد راز موفقیتش چنین میگوید : کتاب راز به خاننده اثبات میکند که انسان میتواند با قدرت تفکر خود به هرچه که میخواهد برسد .
انسانی که از قدرت فکر خود آگاه است تنها کافی است هرآنچه را میخواهد در جهان هستی انتخاب کند ، پس از انتخاب ، ذهن آنها را فعال و تصویر سازی میکند . چنین است که احساس داشتن رویاها در ذهن تولید میشوند ! با اینکار انسان از انرژی کائنات در مسیر تحقق خواسته هایش استفاده میکند و ارزوها براورده میشود.
از کتاب های خانم راندا برن میتوان به راز ، قدرت ، آموزه های روزانه راز ، قانون جذب ، معجزه شکرگزاری ، چگونه راز زندگی مرا متحول کرد ، قهرمان ، تقویم معجزه و راز هستی نام برد .

« شروع کنید به حس کردنش …اگر نامرئی و غیر محسوس است باز هم شروع کنید به حس کردنش و در آن رویا زندگی کنید . باید خیلی به شما نزدیک باشد مانند نفس کشیدن و هرچه قویتر حسش کنید زودتر به آن خواهید رسید ! » راندا برن

دیدگاه خود را بگذارید

1 comments on “زندگینامه راندا برن