زندگینامه تی هاروکر

زندگینامه تی هاروکر

تی هاروکر در تورنتو آرتاریو کانادا به دنیا امد و کودکی خود را در انجا سپری کرد .
او زمانی که فقط 13 سال داشت شروع به کار کرد و کار خود را با تامین روزنامه و فروش بستنی و کتاب در نمایشگاه شروع کرد و حتی در ساحل دریا لوسیون نیز میفروخت !
تی هاروکر بعد از مدتی تصمیم گرفت رویای میلیونر شدن خود را تحقق بخشد . او کار خود را با فروشندگی شروع کرد و در ابتدا اصلا ادم موفقی نبود اما با فروش لوازم تناسب اندام در مغازه هایش توانست از این طریق پول بسیار زیادی به دست اورد که بعد از مدتی به دلیل مدیریت نادرست تمام دارایی های خود را از دست داد !
پس او تصمیم گرفت به افراد ثروتمند و نحوه رفتارشان با پول توجه کند و انها را مورد انالیز قرار دهد و همین موجب شد که به نظریه هایی در مورد موفقیت دست یابد و امروز از این نظریه ها در کتاب ها و سخنرانی های خود استفاده میکند .
تی هاروکر متوجه شد هرکسی یک ترموستات داخلی پول دارد!
ترموستات مالی پول همان طرحی است که هر کس در ذهنش در مورد پول دارد . عمیقترین کشف او این بود که طرح کلی پول میتواند متفاوت باشد . هاروکر با کشف قواعد و تمرین هایی که در کتاب ( اسرار ذهن میلیونر ها ) بیان نموده است طرح کلی اش را تغییر داد تا هم بتواند به موفقیت برسد و هم بتواند برخلاف بار قبل موفقیتش را حفظ کند !
تی هاروکر در تمام سال هایی که زحمت میکشید و تلاش میکرد با خود عهد کرده بود که ثروتمند بشود و به دیگران هم برای رسیدن به ثروت کمک کند . او به عهد خود وفادار ماند چرا که او زندگی بیشتر از 2 میلین نفر را متحول کرده است ، و به انها کمک کرده که به اهداف خود و استقلال مالی برسند .
تی هاروکر را به عنوان یکی از معروفترین مجریان در امریکای شمالی میشناسند . او نویسنده کتاب( راز های ذهن یک میلیونر ) است که یک پدیده در دنیای نشر کتاب موفقیت جهان محسوب میشود .

« اگر میخواهید میوه را تغییر دهید ابتدا باید ریشه را تغییر دهید و اگر میخواهید چیزی که اشکار است را تغییر دهید ابتدا باید نهان را تغییر دهید ! »
تی هاروکر

دیدگاه خود را بگذارید

1 comments on “زندگینامه تی هاروکر